Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grup Şirketleri

DACA GROUP MOSKOVA – RUSYA

1994 yılında da Türkiye de iki ortaklı bir yapı olarak kurulmuş olan DAÇA İNŞAAT , bunun devamın da RUSYA’ da gelişen inşaat pazarları doğrultusunda MOSKOVA merkezli DACA GROUP’u kurmuştur.DACA GROUP ile RUSYA ‘da alışveriş merkezleri,İş Merkezleri, Lojistik tesisler, konut projeleri, , enerji santralleri ,endüstriyel yapılar gibi çeşitli yatırımların inşaatını başarı ile yürütmektedir.2010 yılından itibaren grup şirketleri DACA GROUP altında toplanmıştır.

 

DAÇA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1994 yılında yılın da Türkiye de iki ortaklı bir yapı olarak kurulmuştur. DAÇA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. alışveriş merkezleri,İş Merkezleri, Lojistik tesisler, konut ve villa projeleri, , kurumsal binalar ,endüstriyel yapılar gibi çeşitli yatırımların inşaatın da üstün başarılar elde etmiş ve etmeye devam edecektir.

DAÇA YAPI TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ

2010 yılında yılın da DAÇA YAPI TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ olarak kurulmuştur.- DACA yapı , konut ve villa projeleri ile ön planı çıkmış olup kat karşılığı yapım antlaşmaları,gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve gelir paylaşımları ile bir çok konut ve villa projelerini başarı ile tamamlamış ve yeni projelerle de gücününe güc katmaktadır..

 

DAÇA GAYRİMENKUL YATIRIM TURİZM İNŞ. SAN. VE TİC A.Ş

2013 yılında DAÇA GAYRİMENKUL YATIRIM TURİZM İNŞ SAN. VE TİC A.Ş olarak kurulmuştur.DACA gayrimenkul , konut ,villa ve alışveriş merkezi projeleri için günümüzün gereklerine uygun olarak geliştirilmiş kat karşılığı yapım antlaşmaları,gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve gelir paylaşım modelleri üretmek ve de inşaatların yapımı için kurulmuştur.